دانلود زیارت عاشورا

چهارشنبه 16 خرداد 1397 ساعت 04:21
صوت / زیارت عاشورا

صالح بن عقبه و سیف بن عمیره نقل می‎کنند که علقمة بن محمد الخضرمى گفت: به امام باقر (علیه‎السلام) عرض کردم دعایى به من تعلیم فرمایید که اگر از نزدیک زیارت کردم بخوانم و دعایى که اگر از دور اشاره به سلام کردم بخوانم .

حضرت فرمودند: اى علقمه هر گاه تو اشاره به سلام نمودى و دو رکعت نماز را خواندى هنگام اشاره به آن حضرت بعد از تکبیر این قول - زیارت عاشورا - را بگو . پس اگر تو این زیارت را خواندى دعا کرده‎اى به آنچه که ملائکه زائر حسین دعا می‎کنند و خداوند صد هزار هزار درجه براى تو می‎نویسد و مانند کسى هستى که با امام حسین(علیه‎السلام) شهید شده و در درجات آنها شرکت کرده باشد و براى تو ثواب زیارت هر پیغمبر و رسول و هر زائرى که امام حسین(علیه‎السلام) را زیارت کرده نوشته شود.

بعد از نقل زیارت علقمه می‎گوید: امام باقر(علیه‎السلام) به من فرمودند اگر بتوانى هر روز در خانه خود این زیارت را بخوانى تمام این ثواب‎ها براى تو خواهد بود.

 

صوت زیارت پرفیض عاشورا با صدای مداحان مختلف برایتان آماده شده است تا در صورتی که علاقه مند بودید آن را دانلود کنید و در تلفن همراه، خودرو و یا هر موقعیت دیگری آن را گوش کنید . 

برای دانلود صوت زیارت عاشورا روی لینک های زیر کلیک کنید:

 

برچسب‌ها: میثم مطیعی، زیارت
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.